بازیگران ایران

قد همسر نیوشا ضیغمی , اخبارتجاوز به 2پسر ایرانی , دانلود عکس ماشین مرسدس بنز , تصاویر مدل موی کوتاه , دانلود عکس شادمهر , کت و سارافون مجلسی , دختراي فراري , دسته گل نامزدی , قطار چاوشی , عکس مدل موهای کوتاه مردانه


بهترین شغل های جهان +عکس


بهترین شغل های جهان +عکس

اقامت در یک جزیره زیبا و لذت بردن از هوای پاک، خوردن شکلات هایی که هنوز هیچ مشتری طعم آنها را تجربه نکرده است، از صبح تا شب دراز کشیدن روی تختخواب و ... همگی اینها بهترین شغل های جهان به شمار می روند. شغل هایی که فقط یک نفر شانس به دست آوردن آنها را داشته است.

آزمونگر هنر نبرد
آیا تاکنون مجموعه بازی های «هنر نبرد» را بازی کرده اید؟ اگر اینطور است آیا در آن ماهر هستید؟ می توانیددر عرض یک ساعت، 200 طلا به دست آورید و در عرض دو هفته خود را به سطح 80 برسانید؟ اگر پاسخ بله است می توانیدبرای شغلی که 12 میلیون نفر بازیکن به عنوان آزمایش کننده بازی، رویای آن را در سر می پرورانند درخواست بدهید.

آشنایی یا بهترین شغل های جهان, معرفی بهترین شغل های جهان


در حقیقت چند شغل مربوط به محصولات بازی و سرگرمی در سایت شرما بلیزارد، یکی از شرکت های بازی های رایانه ای، ارائه شده است. پایگاه استخدام بلیزارد، مشاغل بسیاری در این زمینه ارائه داده است و بیشتر آنها هم قرار دست در بخش هنر نبرد استخدام شوند. در حال حاضر چندین نفر در این شغل استخدام هستند که بازی هنر نبرد را بررسی می کنند اما اگر شما علاوه بر زبان انگلیسی به زبان دیگری تکلم می کنید و در این بازی هم حرفه ای هستید، تردیدی به دل راه ندهید و حرفه تان در بلیزارد را شروع کنید و روزانه 4 ساعت بازی کنید.

مراقب جزیره بهشت
«بن ساوتال» 34 ساله – 35 هزار متقاضای رویایی شنا، اکتشاف و استراحت در جزیره هامیلتون در کویینزلند استرالیا را شکست داد و مسئول رسیدگی به وضعیت جزیره شد. با او یک قرارداد 6 ماهه با حقوقی معادل 111 هزار دلار بسته شد و او مراقب این جزیره استوایی استرالیایی شد.

 

آشنایی یا بهترین شغل های جهان, معرفی بهترین شغل های جهان


البته او وظیفه دیگری هم دارد و آن هم اینکه نحوه زندنگی در جزیره را به صورت اینترنتی به همه آموزش دهد. او برای اقامت در جزیره می بایست در یک خانه ویلایی سه خوابه که استخری نیز دارد – البته بدون پرداخت اجاره – زندگی کند.
ساوتال پیش از آغاز فعالیت خود در جزیره، باید چهار روز را به طور آزمایشی در جزیره می گذراند.

او در آب های آرام جزیره با کمک لوله مخصوص تنفس شنا کرد و وقتی به ساحل رسید، از خوردن کبابی خوشمزه لذت برد و کنار چشمه آب معدنی استراحت کرد. این آغاز یکی از بهترین شغل های دنیا بود.

کارشناس طعم شکلات
یکی از بهترین مشاغل جهان به نوجوان 12 ساله ای به نام «هری ویلشر» س    پرده شده و او در کارخانه ای شکلات سازی، کارشناس اصلی طعم شکلات است. وظیفه او چشیدن شکلات های ساخته شده با دستورالعمل های فوق سری این کارخانه است. او بعد از اینکه برنده مسابقه انتخاب نیروی کار شد، این حرفه را به دست آورد.

آشنایی یا بهترین شغل های جهان, معرفی بهترین شغل های جهان


او می گوید با انجام اولین ماموریتش در این حرفه، احساس کرد به دنیای کتاب «چارلی و کارخانه شکلات سازی» قدم گذاشته است. او با توصیف طعم و بوی شکلات محبوبش تعجب کارشناسان را برانگیخت. شرکت دربی که هری در آن مشغول به کار است انواع شکلات را تولید می کند. این شغل اگر بهترین در جهان نباشد، مسلما شیرین ترین آن هست.

عکاس دوچرخه سوار برای نقشه های گوگل
گوگل دو مرد خوش شانس را استخدام کرده تا اطراف فرانسه با یک سه چرخه ابتکاری بگردند و از اماکن تاریخی که به وسیله خودرو نمی توان به آنها دسترسی داشت عکس بگیرند.

این سه چرخه مخصوص، میله ای بلند دارد که روی آن دوربین، یک دستگاه جی پی اس، یک رایانه و یک ژنراتور نصب شده است.

دوچرخه سوار ها وقتی به دیدن مکان های معروف می روند، تی شرت و کلاه های آرم دار شرکت گوگل را می پوشند و با این کار اعلام می کنند که در استخدام شرکت گوگل هستند و یکی از بهترین شغل های جهان را دارند.

آشنایی یا بهترین شغل های جهان, معرفی بهترین شغل های جهان


بررسی کننده تختخواب های راحت
دانشجویی از دانشگاه بیرمنگهام انگلیس صاحب یکی دیگر از شغل های ایده آل دنیاست. کار این دانشجو، خوابیدن هنگامکار روی یک تختخواب است. وظیفه او امتحان کردن تختخواب های شرکت سایمون است تا راحتی آنها را امتحان کند.

«رویسین مدیگان» 22 ساله، به مدت یک ماه هر روز روی تختخواب های تازه طراحی شده شرکت می خوابید و بابت آن 1000 پوند دریافت می کرد.

آشنایی یا بهترین شغل های جهان, معرفی بهترین شغل های جهان


وقتی متخصصان سازنده تختخواب های راحت شرکت «سایمون هورن»، تصمیم به تحقیق روی تختخواب های خود گرفتند با درج یک آگهی درخواست کردندفردی برای امتحان تختخواب ها داوطلب شود و مدیگال با کمال میل این کار را پذیرفت. کریگ رویلنس مدیرعامل شرکت سازنده تختخواب ها عقیده داشت که رویسین نه تنها قضاوتی واقعی از تختخواب ها ارائه می دهد بلکه به تحقیق متخصصان شرکت درباره خواب راحت شبانه نیز کمک فراوانی می کند.

رویسین میدگان از 10 صبح تا 6 بعدازظهر روی تختخواب های مختلف دراز می کشد و تجربه شخصی اش را در آخرین روز گزارش می کند.

مدیر تفریحی موزه
پسربچه شش ساله ای به نام «سام پوینتون» که آرزو دارد روزی بتواندمدیر موزه خط آهن ملی یورک در انگلیس شود، در حال حاضر مدیر مجموعه تفریحی این موزه است.

این کودک جاه طلب، پس از اینکه اندرو اسکات – رئیس قبلی مجموعه تفریحی موزه – بازنشسته شد، با دستخط خودش به مدیر موزه نامه ای نوشت و تقاضای استخدام در موزه را داد. او در نامه اش از توانایی هایش گفته بود از جمله اینکه می تواند مجموعه قطارهای اسباب بازی خود را به خوبی کنترل کند.

 

آشنایی یا بهترین شغل های جهان, معرفی بهترین شغل های جهان


سام نوشت: «من فقط شش سال دارم اما فکر می کنم می توانم از عهده این کار برآیم. من یک خط آهن برقی دارم و در نگهداری آن موفق هستم. همچنین می توانم دو خط را همزمان کنترل کنم، مندوست دارم مدیر مجموعه تفریحی موزه باشم و آنجا را به مکانی جذاب برای کودکان تبدیل کنم.»

درست است این حرفه نمی تواندبرای یک بزرگسال جذاب باشد اما برای یک کودک 6 ساله بی شک بسیار هیجان انگیز است.

آزمایش کننده سرسره آبی
مسلما هر کس که کارمند اداره و پشت میز نشین است به این شغل حسادت می کند. تامی لینچ امسال به خاطر شغلش بیش از 43 هزار کیلومتر سفر کرده است. او مسئول بررسی سرسره های آبی در مکان های تفریحی است. آقای لینچ 29 ساله به بررسی ارتفاع، سرعت، مقدار آب و کانال های فرود سرسره های آبی و همچنین موارد ایمنی آن می پردازد. در سال 2008 آقای لینچ سرسره های آبی مکان های تفریحی واقعی در اسپانیا، مصر، ترکیه، قبرس، مراکش، جمهوری دومنیکن و مکزیک را بررسی کرد.

آشنایی یا بهترین شغل های جهان, معرفی بهترین شغل های جهان


امسال او به کنترل کیفیت سرسره های آبی یونان، ترکیه، فلوریدا و جامائیکا هم می پردازد. آقای لینچ متولد لیورپول انگلیس است و این شغل که «مدیریت توسعه محصولات زندگی» نام دارد به او محول شده تا بهترین استخرهای مجموعه های تفریحی در سراسر جهان را بررسی کند...... / bartarinha.ir


2016-06-05  توسط gsbmashhad  |

 
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

 

 

<-LinkTitle->

 

 

نمایش فیلم های سه نسل از کارگردان ها در جشنواره فجر
راه حل برای چشمان پف كرده
ال.پي.جي حذف نمي‌شود سهم سي.ان.جي در سبد سوخت افزايش مي‌يابد
صالحی عازم الجزیره شد
فرناندو يورنته،بازيکن منتخب هفته اروپا از نظر اکيپ
معرفی رشته تکنولوژی جنگلداری
دالگليش: بازي هاي ملي بازيکنانم را خسته کرده بود
ترابيان: منتظر تصميم فدراسيون هستم
البرادعی: حامل پیام احمدی نژاد برای مذاکره مستقیم ایران و آمریکا بودم
نشست كارگاه آموزشی «ژان لویی مارتینلی» در جشنواره ی تئاتر فجر
فال روزانه - چهارشنبه 3 اسفند 1390
فرانسه نظرش را درباره سانحه هوايي اروميه اعلام كرد ولی وزارت راه فعلاً اعلام عمومی نمی کند
قطر احتمال برگزاري جام جهاني 2022 در زمستان را بررسي مي كند
پرواز ۱۶۰۰ كیلومتری سگی برای رسیدن به صاحبش
ورزش و سرطان
كارگران روزمزد؛ فراموش‌شدگان قانون کار
شخصیت شناسی از روی آدامس مورد علاقه‌
اگر پوست شما حساس است ...
آيا ميدانستيد (2)؟!
خواص درماني آجيل
منافع مسافرت
ارزان سفر کنید !
احمد حکیمی‌پور آزاد شد
پرورش بازمانده نسل دایناسورها در هرمزگان
داويد ويا: برد چک، اصلا آسان نبود
کبدی با یک پا
بیوگرافی داریوش فرهنگ
اس ام اس حکیمانه
بررسی تفاوت تلویزیون های آنالوگ و دیجیتال
۲۵ نکـتـه برای ایمنی شما و لـپ تاپـتـان
15 میانبر کیبرد مفید برای افزایش کارایی در ویندوز
بارسلونا؛ كلاس درس دائمي سرآلكس فرگوسن
جنگ با خرچنگ از طریق مواد غذایی
کوکوی ماکارونی
رشته مدیریت جهانگردی و هتلداری
6 دلیل برای اینکه حتما شکلات بخورید!
کارت پستال ولادت امام سجادع)
معرفی رشته تکنولوژی شیلات
چطور دست از فکر کردن زیاد بردارید
روان شناسی زن و مرد

 

 

RSS 2.0.: :.